ÚČTENKOVKA ÚČTENKOVÁ
LOTERIE

  LOTERIE NENÍ SPUŠTĚNA
123 DNY DNY HOD. MIN. SEK.

MAXIMÁLNÍ PENĚŽNÍ VÝHRA
1,0 milionů korun

VĚCNÁ VÝHRA
Osobní automobil

V polovině roku 2017 se Ministerstvo financí chystá spustit účtenkovou loterií, která má podpořit elektronickou evidenci tržeb (EET). V loterii bude možné vyhrát jak věcné ceny včetně automobilu, tak finanční odměny v řádu až několika stovek tisíc. Účtenková loterie neboli účtenkovka má lidi motivovat k přebírání účtenek od prodejců a podnikatelů, což by mělo podpořit řádný výběr daní.

Pravidla účtenkovky, stejně jako návod k tomu, jak loterijní hru hrát, zatím ministerstvo nezveřejnilo. Z dosavadních informací ovšem plyne, že každý měsíc se vylosuje 20 až 30 tisíc výherců, kteří získají finanční nebo věcnou výhru. Ministerstvo financí plánuje každý rok v účtenkovce rozdat výhry za 65 milionů korun. Registraci hráčů, příjem účtenek a vyhlášení výsledků a vyplácení výher bude zajišťovat firma, kterou ministerstvo zvolí na základě výběrového řízení.

 
  • Wendo

    WendoWendo

    Autor Odpovědět

    Musím sa rehotať na pravidlách českej účtenkovky.Slovenská je lepšia a možu si na Slovensku registrovať i Češi bločky z nákupu.To ktorý obchodník sa sťažoval že ľudia si budú deliť nákupy na menšie aby mali viacej bločkov?A nemožu tak od jedného obchodníka registrovať viac bločkov teraz,tak ten je hlupák.Tak u neho si kúpi teraz len niečo a potom pojde inde a tam bude mať další bloček.Alebo si u neho kúpi potraviny,Inde cigarety a zas inde nápoje….a prečo nemožu si registrovať v čechách zahraničný zákazníci,atd,je tam mnoho špekulanstva a lakomstva.Celkom mi z tých pravidiel vychádzajú aké blbosti tí špekulantský obchodníci zvyknutý neplatiť DPH vymýšľajú….fuj tajbl!!!!


Loterie
NĚMECKÉ LOTTO 6aus49
Loterie
EUROJACKPOT
Loterie
EXTRA 6